1 lipca 2022

Aaron, Bogusław, Halina, Klarysa, Marian

Sukces uczniów klasy 3 c – Wicemistrzowie z matematyki. PDF Drukuj Email

22 kwietnia 2015 r. w PSP nr 1 odbył się XII Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Jestem mistrzem w rozwiązywaniu zadań tekstowych”. Wzięło w nim udział 21 najlepszych matematyków z klas trzecich ze wszystkich szkół podstawowych z Ostrowca Świętokrzyskiego. Młodzi matematycy przez godzinę zmagali się z zadaniami matematycznymi. To był bardzo emocjonujący czas dla uczestników, oczekujących nauczycieli i rodziców. Konkurs zakończył się sukcesem dla uczniów klasy 3c - Joanny Strąpoć i Kamila Łukaszewskiego, którzy wygrali wcześniej eliminacje szkolne. Oboje świetnie poradzili sobie z trudnymi zadaniami konkursowymi i zostali Wicemistrzami w tej jakże trudnej dyscyplinie, jaką jest matematyka. Otrzymali dyplomy i piękne albumy. Ze swoich uczniów jest bardzo dumna wychowawczyni Jolanta Wielgus. Taki konkurs, to wspaniała okazja do wspierania zdolności  i rozwijania umiejętności młodych matematyków.

Jolanta Wielgus

Critical error: no decode delegate for this image format `/tmp/magick-XX2ROjdl' @ error/constitute.c/ReadImage/532