11 sierpnia 2022

Aleksander, Herman, Ligia, Włodzimierz, Zuzanna

„Baranki, zajączki, kurczaki – wielkanocne zwierzaki” PDF Drukuj Email

W poniedziałek 30 marca 2014 roku, tuż przed przerwą świąteczną, odbył się apel dla uczniów klas 0 – III.  Celem spotkania było rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Baranki, zajączki, kurczaki – wielkanocne zwierzaki”. Do eliminacji szkolnych zakwalifikowało się 65 prac wspaniałych prac. Kryteriami oceny były: umiejętność ciekawego zaprezentowania zwierzątka kojarzonego z Wielkanocą, pomysłowość, oryginalność, właściwa kompozycja pracy, samodzielność wykonania i wrażenia estetyczno – artystyczne. Jury w składzie:
p. Beata Buduła, p. Barbara Kosikowska, p. Renata Łodej oraz organizatorki p. Jolanta  Wielgus i p. Iwona Sidor nagrodziło autorów, ich zdaniem, najpiękniejszych prac. Dyplomy i nagrody wraz z organizatorkami wręczała dyrektor szkoły p. Katarzyna Goworek.
Oto zwycięzcy i nagrodzeni w wielkanocnym konkursie:

I  miejsce: Maciej Lis – 2a, Michał Szczygieł – 2c, Maja Kowalska – 3a, Kasia Kogut – 3d
II miejsce: Jakub Bryk – 1c, Patryk Giez – 2a, Natalia Jankowska – 2b, Kacper Zwada – 2c, Amelia Bień – 3a,
III miejsce: Milena Farys - 0b, Julia Heidenrejch – 1b, Nikola Szwed – 3c, Kinga Szewczyk – 3c, Maja Dąbrowska – 3d,

Wyróżnienia:
Julia Rakoczy – 0a