20 września 2020

Dionizy, Faustyna, Irena, Oleg

WIELKANOCNA ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI – ogólnopolska akcja PDF Drukuj Email
czwartek, 02 kwietnia 2015 10:15

Od piątku do niedzieli 20 – 22 marca 2015 roku trwała Ogólnopolska Akcja – Wielkanocna  Świąteczna Zbiórka Żywności ,  organizowana przez Banki Żywności w całej Polsce. Po raz kolejny uczniowie i nauczyciele PSP 14 i PG 4 jako wolontariusze zbierali żywność w sklepie Azet – osiedle Patronackie. Miłym słowem i uśmiechem zachęcali do udziału w akcji. Dzięki hojności klientów sklepów udało nam się zebrać żywność, która zostanie przekazana najbardziej potrzebującym jeszcze przed świętami. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy innym. Słowa podziękowania kierujemy również do kierowników i pracowników sklepów, które goszczą nas u siebie za każdym razem.  Koordynatorem akcji  w szkole była pedagog Elżbieta Orczyk oraz Izabela Kaszuba.

Jolanta Wielgus

Poprawiony: czwartek, 02 kwietnia 2015 11:40