20 września 2020

Dionizy, Faustyna, Irena, Oleg

Światowy Dzień Misia Pluszowego PDF Drukuj Email
wtorek, 17 lutego 2015 11:45

W dniu 25 listopada 2014r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 14 obchodzono Światowy Dzień Misia Pluszowego. Jak co roku pani bibliotekarka Renata Łodej zorganizowała  Wystawę Pluszowych Misiów  połączoną z plebiscytem na  Najsympatyczniejszego Misia - Pluszaka. W bibliotece zgromadzono ponad 100 pluszaków, tych dużych i małych  zamieszkujących dziecinne pokoje, często przebranych w bardzo ciekawe stroje. Uczniowie i nauczyciele „Czternastki”  oddali  głosy na te, dla nich najpiękniejsze. Głosowanie wzbudziło dużo   emocji i zainteresowania.
Tytuł najsympatyczniejszego misia pluszowego zdobył  PUCHATEK  Małgosi Kurek z klasy 1a. Drugie miejsce zajął  DJ MAXTI Filipa Kosiarza z klasy 1c, a trzecie przypadło  dla RONALDO Kajetana Sadowskiego z klasy 0b.