20 września 2020

Dionizy, Faustyna, Irena, Oleg

Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy zagrała w ZSP nr2 PDF Drukuj Email
czwartek, 29 stycznia 2015 14:01

Po raz kolejny w naszej szkole zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wzorem lat ubiegłych, oprócz tradycyjnej zbiórki pieniędzy do puszek, uczniowie PSP nr 14 pod opieką pani Barbary Kosikowskiej i pani Agnieszki Witkowskiej zorganizowali loterię fantową. Uczniowie PG4 pod opieką pani Anny Kowalskiej zajęli się sprzedażą własnoręcznie upieczonych ciast, ciasteczek oraz tostów. Coraz częściej w takie akcje włączają się pracownicy szkoły. W tym roku swój kunszt piekarniczy zaprezentowała pani Ula Kowalska przekazując na rzecz WOŚP przepyszne rurki i babeczki. ZSP nr2 należy do nielicznych placówek oświatowych w Ostrowcu gdzie co roku gra Orkiestra ale i dzieci oraz młodzież naszego zespołu szkół jest też wyjątkowa. Nie tylko zaangażowała się w zbieranie funduszy na rzecz Orkiestry w szkole ale również poza nią. Rekordzistką na terenie miasta okazała się Julka Jabłońska – uczennica klasy II a z PSP nr 14. Dziewczynka kwestowała razem z mama i tatą a suma jaką zebrała jest imponująca.

Loterię fantową w PSP nr 14, 8 - 9 stycznia prowadzili uczniowie klasy VIB:
Monika Styczeń, Kamila Szymańska, Martyna Lepiarz, Angelika Radzik, Jakub Adamski, Kamil Maziarz

W zbiórce pieniędzy pomagali uczniowie klasy VC:
Karina Śmiech, Michał Nartowski, Jakub Osowski

W PG nr 4 wypiekiem oraz sprzedażą ciast zajęli się uczniowie klasy III b: Kamila Surmańska, Hubert Kamiński, Klaudia Lesiak, Oliwia Jeruzal, Ada Życińska, Daria Danielczyk, Kuba Gajzer, Weronika Kita, Kasia Guzik oraz Weronika Mirska.

Poprawiony: piątek, 30 stycznia 2015 15:20