2 lipca 2022

Juda, Maria, Martynian, Otto, Piotr, Urban

Spotkanie ze Śnieżką. PDF Drukuj Email

13 stycznia dzieci z klas 0-III obejrzały w ODS Malwa spektakl pt. „Śnieżka” w wykonaniu aktorów Katolickiego Edukacyjnego Teatru z Krakowa. To nie pierwsze przedstawienie wystawiane przez ten teatr dla naszych uczniów. Zapraszamy go chętnie do Ostrowca, ponieważ sztuki przez niego prezentowane nie tylko uczą ale również i bawią. Występom zawsze towarzyszą efekty specjalne, piękna i pomysłowa scenografia oraz dużo muzyki. Tym razem reżyser oraz aktorzy również nie zawiedli. Historia królewny Śnieżki w ich wykonaniu była ciekawa, pouczająca i zabawna. Dzieci z dużym zaangażowaniem obejrzały przedstawienie chętnie włączając się w akcję. Na koniec nagrodziły artystów w pełni zasłużonymi gromkimi brawami.