Talenty Czternastki. PDF Drukuj Email

29 maja z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Samorząd Szkolny zaprosił wszystkich uczniów w gościnne progi zaprzyjaźnionego Domu Społecznego "Malwa",gdzie odbyła się kolejna edycja, cieszącego się ogromną popularnością konkursu pod hasłem "Mam Talent". W tym roku zgłosiła się wyjątkowo liczna grupa kandydatów, którzy przełamali swoją nieśmiałość i ciężko pracowali,żeby wspaniale zaprezentować swoje umiejętności wokalne, taneczne, akrobatyczne i sportowe. Jury konkursu, w którym zasiadły same panie, miało wielki problem z ogłoszeniem zwycięzcy.W wyniku burzliwych obrad laureatami tegorocznego konkursu "Mam Talent" zostali:
w kategorii wokalnej Agata Laskowska z klasy 6c, za przepięknie wykonana piosenkę "Drewniane lalki" i Weronika Broś z klasy 4a za pokaz fitness.
Zdaniem jury na wyróżnienie zasłużył Janek Ziemian z klasy 6a i jego brawurowe wykonanie "Happy March Band" na trąbkę, Aleksandra Sławska z kl. 5c za piękne odśpiewanie i odtańczenie piosenki pt. "Śpiewam i tańczę" oraz Kamila Kalinowska i Kornelia Foremniak za widowiskowy pokaz tańca hip-hop.
Po raz kolejny okazało się, że mamy fantastycznych i utalentowanych uczniów. Z niecierpliwością czekać będziemy na kolejną edycję "Talentów Czternastki".