20 września 2020

Dionizy, Faustyna, Irena, Oleg

Święto biblioteki szkolnej PDF Drukuj Email
środa, 15 maja 2013 18:26

W październiku 2012 r. w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych nauczyciele bibliotekarze  ogłosili konkurs plastyczny pod hasłem „Biblioteka Moich Marzeń”. Uczniowie klas 0-3 wykonali piękne rysunki i prace przestrzenne. 19 listopada panie bibliotekarki Renata Łodej i Ewa Malec zorganizowały podsumowanie konkursu, podczas którego pani wicedyrektor Jadwiga Dadia wręczyła laureatom nagrody i dyplomy.

Komisja konkursowa  w składzie: Jadwiga Dadia, Małgorzata  Nowakowska, Jolanta Wielgus wyróżniła prace następujących uczniów:
Rysunek: I MIEJSCE  - Natalia  Bober III c, II MIEJSCE  -Monika  Kurian I d, III MIEJSCE -Maja  Krajewska III a
Wyróżnienia: Wiktoria  Zwada  III c, Weronika  Broś  III a, Aleksandra  Koprowska  III b, Antoni  Karbowniczek  III b, Magdalena  Róg  II c, Wiktoria  Łodej  I d
Forma przestrzenna: I MIEJSCE   –  Oliwia  Kamińska II c, II MIEJSCE  – Kacper  Gębka Ic, III MIEJSCE – Julia  Mroczek  II c

Poprawiony: środa, 15 maja 2013 18:50