SUKCES w I Powiatowym Konkursie Plastycznym ! PDF Drukuj Email

5 kwietnia 2013 r. w kinie Etiuda odbyło się rozstrzygnięcie I Powiatowego Konkursu Plastycznego „Ostrowieckie jakie cudne” pod patronatem Starosty Powiatu Ostrowieckiego i Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego, organizowanego przez MCK i Punkt Informacji Turystycznej. Temat konkursu nawiązywał do hasła tegorocznych Europejskich Dni Dziedzictwa „Nie od razu Polskę zbudowano” i brzmiał „Świadkowie naszej historii”. Podczas uroczystego koncertu, w obecności zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli laureaci otrzymali nagrody i dyplomy. Na konkurs, zorganizowany po raz czwarty, wpłynęło 230 prac.

Nasi uczniowie kolejny raz zostali docenieni. Laureatami zostali: Stodulski Adam z kl. 4a i Radzik Angelika z kl. 4b uczniowie nauczycielki plastyki - pani Jolanty Wielgus.W nagrodę zostali zaproszeni na wycieczkę do Lublina zorganizowanej przez Punkt Informacji Turystycznej w MCK, która odbędzie się 26 kwietnia 2013 r. Prace zostały opublikowane na stronach portalu www.ostrowiec.travel