Świąteczny Konkurs Plastyczny-„Pisanki, pisanki…jajka wyklejane” PDF Drukuj Email

Okres Świąt Wielkiej Nocy jest czasem szczególnym. Panie Iwona Sidor i Jolanta Wielgus, zaproponowały uczniom klas 0 – III konkurs plastyczny pod hasłem „Pisanki, pisanki … jajka wyklejane”. 27 marca 2013 roku, tuż przed świąteczną przerwą , odbył się apel, podczas którego pani dyrektor Katarzyna Goworek złożyła wszystkim dzieciom świąteczne życzenia i wraz z organizatorkami konkursu wręczyła dyplomy i nagrody.
Prace wykonało 101 uczniów. A oto zwycięzcy i nagrodzeni:
I miejsce:  Bober Natalia – kl. III c, Łukaszewski Kamil – kl. I c, Jary Bartosz – kl. I a
II miejsce: Maj Patrycja – kl. I c, Radzik Oliwia – kl. 0, Kuśmierz Alicja – kl. I a, Skarba Paulina – kl. II a
III miejsce: Haraburda Amelia – kl. O, Sadrak Karolina – kl. II b, Tkaczyk Julia – kl. I b, Brodnicka Joanna – kl. III a

Przyznano także 16 wyróżnień, które otrzymali:
Kwapisz Ola (kl.0), Grzesik Marcin (1a), Bień Amelia (1a), Ostatek Patrycja (1a), Perlik Ania (1a), Baka Ola (1b), Helbin Adrian (1b), Pronobis Dominik (1c), Buława Kasia (1c), Rybak Martyna(1c), Zybura Dawid (1c), Baska Zosia (1d), Broś Weronika (3a), Tuźnik Wiktor (3a), Krajewska Maja (3a), Śmiech Karina (3c)