23 września 2020

Bogusław, Libert, Tekla

„MISTRZ GŁOŚNEGO CZYTANIA” – konkurs dla klas IV – VI PDF Drukuj Email
piątek, 15 lutego 2013 16:05

W dniu 5 listopada w bibliotece szkolnej odbyły się eliminacje do konkursu  „MISTRZ GŁOŚNEGO CZYTANIA”, w których wzięło udział 33 uczniów z klas IV-VI.  Do etapu finałowego zakwalifikowali się: Oliwia Dudek  , Aleksandra Sławska, Wanesa Szymczak z kl. 4c, Dominik Walczyk z kl. 4d,Agnieszka Mierzejewska, Natalia Przednowek z kl. 5b, Wiktoria Kwiecień z kl. 5c,Jakub Zakrzewski z kl. 6a, Emilia Nogowska, Angelika Siewierska, Karolina Zielińska z kl. 6b,  Marek Dzik, Julia Szafrańska z kl. 6d.

W dniu 12 listopada odbył się finał. Uczniowie czytali teksty ze znanych lektur . Komisja konkursowa w składzie Katarzyna Goworek, Jadwiga Dadia, Renata Skrucha, Małgorzata Guzek oceniając zwracała szczególną uwagę na intonację, wyrazistość, płynność  i bezbłędność czytanych tekstów. W kategorii klas IV mistrzem głośnego czytania została Aleksandra Sławska, klas V - Wiktoria Kwiecień , klas VI - Karolina Zielińska.
Organizatorkami konkursu były: Renata Łodej, Ewa Malec.

Poprawiony: środa, 17 kwietnia 2013 20:37