Pocztówka bożonarodzeniowa PDF Drukuj Email

Pod takim hasłem nauczycielki - Jolanta Wielgus i Iwona Sidor ogłosiły dla uczniów klas I - III Szkolny Konkurs Plastyczny. Do 3 grudnia chętni uczniowie wykonywali samodzielnie prace plastyczne. Wpłynęło 78 prac. Komisja konkursowa przyznała kolejne miejsca i wyróżnienia. Wszystkie prace wykonane przez uczniów zostały zaprezentowane na holu klas młodszych. Laureaci i wyróżnieni otrzymali z rąk pani dyrektor Katarzyny Goworek i p. Jadwigi Dadii dyplomy zaprojektowane przez p. Jolę oraz wspaniałe nagrody rzeczowe.

Wyniki konkursu

Patrycja Ostatek - kl.1a

Adrian Pożoga - kl. 1c

Magdalena Róg - kl. 2c