Dziś jest:

Wtorek
27 października 2020

Imieniny obchodzą:
Frumencjusz, Iwona, Sabina, Wincenty

Do końca roku zostało
66 dni

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

LogowanieCenny podarunek Polskiego Związku Piłki Nożnej PDF Drukuj Email

W pierwszych dniach grudnia do naszej szkoły przyszła niespodziewana ale bardzo miła i cenna przesyłka. Paczka bowiem zawierała koszulkę z logo PZPN oraz autografy piłkarzy naszej narodowej reprezentacji w piłkę nożną. Przesyłka zawierała również list, w którym przedstawiciele PZPN dziękują uczniom naszej szkoły, za zaangażowanie  w akcje związane z reprezentacją Polski. W akcję pod nazwą „Łączy nas piłka” włączyli się uczniowie całej naszej szkoły – podstawówki i gimnazjum.

Najpierw poprzez uczestnictwo klasy integracyjnej III a w video czacie z Wojtkiem Szczęsnym potem zaś poprzez uczestnictwo w meczu naszych piłkarzy z Andorą, który odbył się na Pepsi Arenie i z RPA na Stadionie Narodowym. Wydarzenia te dostarczyły wielu niezapomnianych wrażeń i na zawsze pozostaną w pamięci naszych uczniów. Dyrekcja szkoły w imieniu własnym, uczniów, rodziców oraz nauczycieli na ręce prezesa pana Zbigniewa Bońka wystosowała pismo, w którym dziękuję za umożliwienie udziału naszej młodzieży  i dzieciom w tak wartościowych przedsięwzięciach.