Dziś jest:

Wtorek
27 października 2020

Imieniny obchodzą:
Frumencjusz, Iwona, Sabina, Wincenty

Do końca roku zostało
66 dni

Sondy

Ile czasu poświęcasz na naukę?
 

Logowanie„Akademia Pływacka 2012” PDF Drukuj Email

30 listopada 2012r. na hali basenu Rawszczyzna odbyło się podsumowanie akcji „Akademia pływacka 2012”, którą objęto wszystkich uczniów klas pierwszych i drugich naszego miasta. Celem zajęć była nauka oraz doskonalenie umiejętności pływania, organizatorem ich był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim.

 

Najwyższą frekwencję na lekcjach pływania, które odbywały się w ramach Programu Pozalekcyjnych Zajęć Rekreacyjno-Sportowych w okresie wrzesień – listopad 2012 zdobyli tym razem uczniowie naszej szkoły. Największą  aktywnością wykazali się bowiem uczniowie integracyjnej klasy III a za co uhonorowani zostali dyplomem a wychowawczyni p. Anna Siporska karnetem upoważniającym do korzystania z usług pływalni.