1 lipca 2022

Aaron, Bogusław, Halina, Klarysa, Marian

Nasi pływacy najlepsi w Mistrzostwach Ostrowca oraz finałach Świętokrzyskich Igrzysk Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych. PDF Drukuj Email

Na krytej pływalni „Rawszczyzna” w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Mistrzostwa Ostrowca Św. Gimnazjów i Szkół Podstawowych W sztafetowych Zawodach Pływackich na rok szkolny 2012/2013 oraz Finał Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych dziewcząt i chłopców w sztafetowych zawodach pływackich.

Organizatorem mistrzostw był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowcu Świętokrzyskim. W rywalizacji ostrowieckich szkół podstawowych wzięło udział 64 dziewczęta i 17 chłopców w 17 drużynach z 6 szkół. Zarówno w zawodach miejskich jak i wojewódzkich nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni. Z trzech sztafet dziewcząt dwie zajęły I i II miejsce. Chłopcy okazali się równie znakomici jak koleżanki. Z trzech startujących sztafet dwie zajęły I i II miejsce. Nasze najlepsze pływaczki to: Ola Michalak, Weronika Broś, Paulina Boroń, Oliwia Kurasińska, Klaudia Brodawka, Natalia Bucior, Nikola Mroczkowska, Patrycja Krzemińska, Emilka Pękala, Zuzia Musiał, Wiktoria Błaszkiewicz, Anastazja Anastazja Matracka, Oliwia Wołek, Oliwia Ozdoba, Julia Szafrańska, Iga Kroczek. Nasi najlepsi pływacy to: Kacper Borowski, Dominik Walczyk, Jakub Wilk, Jakub Wigierski, Daniel Wosiek, Hubert Malicki, Kacper Michta, Kamil Orłowski, Bartek Ogłaza, Wiktor Kutyła, Michał Klimas, Marcin Kesler, Paweł Dorocha, Jakub Haba, Jakub Mariusz Bartkowski, Mikołaj Szeląg.  Opiekunami dziewcząt i chłopców byli nauczyciele w-f: pan Mariusz Stawecki, pan Sławomir Góra, pan Cezary Mirski i pan Andrzej Jeruzal.